قوانین و مقررات

به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:
• خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “ایرانی سوغات” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.

• اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و فروشگاه اینترنتی “ایرانی سوغات” به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

• كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد و عواقب آن مانند عدم رسیدن کالا به دست مشتری بر عهده مشتری می باشد.

• فروشگاه اینترنتی “ایرانی سوغات” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

• محصولات درج شده در فروشگاه اینترنتی “ایرانی سوغات” بر اساس تحقیقات گسترده در سطح کشوری جمع آوری شده و از بهترین برند های این محصولات می باشند و از لحاظ کیفیت تایید شده توسط خود مردم می باشند لازم بذکر است که مجموعه تیم “ایرانی سوغات” هر روز در تلاش هستند که کالاهای بیشتر و متنوع تری را به دیتابیس خود اضافه کنند همچنین این مجموعه همواره در تلاش است تا اطلاعات خود در زمینه سوغاتی را به روز کند تا بدین وسیله بالاترین آمار سوغاتی های کشور در این مجموعه وجود داشته باشد و مشتریان با خیال راحت از کیفیت، مشخصات و قیمت کالا آن را خریداری کنند.

ایرانی سوغات تلاش میکند تا با تحقیقات گسترده و جامع در زمینه سوغاتی ها، بهترین و باکیفیت ترین سوغاتی ها را در همه شهرهای ایران بزرگ، در وب سایت خود بارگذاری نماید تا مشتریان با خیال راحت از کیفیت و قیمت کالا آنرا خریداری و استفاده کنند.

• زمان ارسال سفارش به پارامترهاي متفاوتي از قبيل نوع محصول، تعداد زمان ثبت سفارش و مبدا و مقصد نهايي بستگي دارد اما معمولا زمان تحویل بین 2تا 5 روز کاری می باشد.

• در صورت بروز هرگونه مشکل برای خریدار محصولات، مجموعه “ایرانی سوغات” همکاری لازم جهت پیگیری حق خریدار را انجام می دهد.

• ایرانی سوغات هر زمانی که لازم بداند نسبت به بروز رسانی این قوانین و مقررات اقدام می کند در صورتی که این تغییرات عمده و جدی باشد به اطلاع کاربران میرساند.

• تمام مسئولیت فعالیت هایی که توسط حساب کاربری شما انجام می شود به عهده خود کاربران می باشد.

“ایرانی سوغات” جهت برقراری ارتباط بهتر و سریع تر با شما از روش های ارتباطی مانند برقراری تماس یا ارسال پیامک، ایمیل و پیام در شبکه های اجتماعی و سایر کانال های ارتباطی استفاده خواهد کرد.

“ایرانی سوغات” حق مالکیت بر تمام دارایی های مادی و معنوی خود را محفوظ می داند. هر گونه بهره برداری و استفاده غیرمجاز از هر یک از دارایی های مادی و معنوی متعلق به خود را مانند(پلتفرم در نسخه وب، نشان تجاری، تخفیف ها، کمپین ها، عکس ها، برند و غیره) در غیر از موارد مجاز شده توسط “ایرانی سوغات” سوء استفاده تلقی شده و ممنوع است.

• مطابق این قوانین و شرایط خرید در “ایرانی سوغات”، خریدارن “ایرانی سوغات” را نسبت به اثرات سوئی که ممکن است در اثر خرید و مصرف محصولات خریداری شده به خریدارن وارد گردد، مبری از مسئولیت خواهید کرد و فروشنده ضامن جبران خسارت است.

• چنانچه خریداران و فروشندگان “ایرانی سوغات” بازدیدکنندگان سایت و نیز اعضای آن که شامل خریداران و فروشندگان می باشد را به خارج از بستر “ایرانی سوغات” هدایت کنند، خریداران و فروشندگان این اجازه را به “ایرانی سوغات” می دهند که دسترسی خریداران و فروشندگان را معلق یا قطع کند.