• ایرانی سوغات محلی برای بزرگان سوغاتی ایران است.
  • امروزه بدلیل مشکلات عدیده زندگی و هزینه های سرسام آور مسافرت، امکان مسافرت برای همه هموطنان مقدور نمی باشد اما همیشه برخورداری و استفاده از صنایع دستی و سوغات شهرهای مختلف برای همه ما محبوبیت خاصی داشته و این مطلوبیت زمانی بیشتر احساس میشود که یکی از ما بخاطر مسائل کاری و یا تحصیلی و مجبور به ترک وطن بوده و همیشه یاد و خاطره سرزمین مادری برایش لذت بخش می باشد. بعنوان مثال یک اصفهانی در هرجای ایران یا دنیا که باشد با خوردن یک “گز” با تمام وجود، خود را در روزگار کودکی و در کوچه پس کوچه های اصفهان گم خواهد کرد و این زمانی خوشایندتر میشود که آن سوغاتی ها از بهترین و معتبرترین تولید کنندگان داخلی با کلیک کردن بر روی سوغاتی مورد نظر به دست ما برسد.
  • شما در ایرانی سوغات میتوانید سوغاتی خود را از تولید کننده اصلی و به نام و تر و تازه و با همان قیمت تولید کننده خریداری کند و در کمترین زمان ممکن آنرا تحول بگیرید و نوش جان کنید.
  • ما به شما اطمینان میدهیم کلیه محصولاتی که در وب سایت  “ایرانی سوغات” عرضه میشود از بهترین مواد اولیه، زیر نظر متخصصینِ بهداشت با بالاترین استانداردهای تولید در یک فرایند کاملاً بهداشتی تولید، بسته بندی و عرضه خواهد شد.
  • پس شما با خیالی آسوده انتخاب و سفارش دهید، با کمترین هزینه دریافت کنید و با نهایت لذت، سوغاتی  مصرف کنید. “این شعار ماست”

Tel: 02128425548

Email: info@iranisoghat.ir